Antonio Pribanić: Zasłużyliśmy na te trzy punkty

0
211

Antonio Pribanić był jednym z bohaterów wygranego meczu z Zagłębiem Lubin. Nasz kołowy rzucił w sobotę 5 bramek i tym samym walnie przyczynił się do wygranej całego zespołu. – Myślę, że zasłużyliśmy na te trzy punkty – powiedział po meczu. 

Sobotnie spotkanie miało dramatyczny przebieg. Prowadzenie przechodziło z rąk do rąk i tak naprawdę do końcowej syreny ważyły się losy zwycięstwa jednej lub drugiej drużyny. Na szczęście w końcówce to Handball Stal Mielec zbudowała sobie przewagę, której już nie oddała.

– Przede wszystkim dziękuję drużynie przeciwnej za fair walkę w tym meczu. Dziękuję też mojej drużynie, całemu sztabowi, szacunek dla nich wszystkich za ten mecz – powiedział po meczu Antonio Pribanić.

– Byliśmy w tym meczu jednością. O tym mówiliśmy przed meczem, o tym mówił nam trener w szatni. Wyszło jak trzeba i myślę, że zasłużyliśmy na te trzy punkty – zaznaczył kołowy Handball Stali Mielec.

W kolejnym meczu ligowym (12 lutego) Handball Stal Mielec podejmie u siebie Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Zanim to jednak nastąpi, już w najbliższą środę (9 lutego) zagramy na wyjeździe KS AZS-AWF Biała Podlaska w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. Początek tego spotkania o godzinie 18:00.