SPR Stal II Mielec wygrała mecz z UKS SMS Wybicki Kielce

0
273

W sobotę (09.10.2021) SPR Stal II Mielec rozegrała mecz z UKS SMS Wybicki Kielce, w ramach 4 kolejki II Ligi Rozgrywkowej Mężczyzn. Mielczanie zdobyli swoje pierwsze, cenne punkty.

Mecz celnym rzutem rozpoczął Filip Draguła. Mielczanie trafiali do bramki przeciwników ale drużyna z Kielc nie poddała się i w ’12 minucie doprowadziła do remisu 4:4. W bramce dobrze spisywał się Krystian Kołacz, a trafne rzuty pozwoliły objąć wysokie prowadzenie. W ’20 minucie na tablicy widniał wyniki 12:4. Kielczanie starali się odrabiać straty, ale drużyna z Mielca skutecznie im to uniemożliwiała. W ’30 Jakub Chojecki zdobył 13 bramkę i dzięki temu  SPR Stal na przerwę schodziła z różnicą sześciu bramek. Druga połowa rozpoczęła się od rzutu karnego dla drużyny gości. „Siódemkę” skutecznie wykorzystał Jakub Bąk. W ’40 minucie, przy wyniku 19:11 SPR zaliczyło chwilowy przestój, a do „przebudzenia” doszło 10 minut później. Celne rzuty do bramki przeciwników i dobre obrony, a przede wszystkim wiara w siebie, pozwoliły Mielczanom wygrać i zdobyć pierwsze punkty w sezonie.

SPR Stal II Mielec: Krystian Kołacz – Filip Draguła (3), Filip Straż, Daniel Osmola (4), Adrian Czajkowski, Jakub Chojecki (2), Patryk Krzysztofek (1),Łukasz Kilian, Kacper Sobczyk (6), Tomasz Polechoński, Artur Ziomek (4), Paweł Król, Mikołaj Wanatowicz (1), Paweł Dzierga (1), Karol Nycek

Kary: 8 minut

Trener: Tomasz Sondej

UKS SMS Wybicki Kielce: Paweł Duda, Michał Stec – Bartosz Chendoszko, Bartłomiej Pawlikowski (1), Jakub Cichoń, Adrian Pieńkus, Jakub Bąk (6), Kacper Dziedzic, Kamil Adaś, Jakub Majcher (3), Aleksander Wójcik (1), Dominik Konopacki (2), Piotry Lenty (4)

Kary: 4 minuty

Trener: Zygmunt Kamys