SPR Stal II Mielec vs AZS AGH Kraków Piłka Reczna II [ZDJĘCIA]

0
198
Wczoraj SPR Stal II Mielec grała u siebie z AZS AGH Kraków Piłka Ręczna II
W pierwszej połowie obydwa zespoły rzucały bramkę za bramkę, co doprowadziło do remisu 16:16
W drugiej połowie zespół SPR Stal II Mielec nie mógł się przełamać, natomiast goście już na samym początku trafili aż sześć bramek. Dopiero w 39. minucie gospodarzom udało się zdobyć bramkę. Niestety nie udało odrobić się tak dużych strat.
Mecz zakończył się wynikiem 26:34
SPR Stal II Mielec: Kołacz, Draguła (5), Osmola (5), Czajkowski, Krzysztofek (1), Kilian (1), Sobczyk (10), Polechoński, Ziomek (1), Król (1), Dzierga (2), Polak

AZS AGH Kraków Piłka Ręczna II: Kość, Czerwiński (2), Miodoński (7), Gądek, Wicherek (1), Wiązania, Burlyta (5), Szydło (4), Wójcik (2), Janus (5), Ziaja, Kwarciński (6), Mądel (1), Bednarek, Kowalski, Cegła (1)