Mecz kontrolny z Grupą Azoty Unia Tarnów

0
223

Kolejny tydzień przygotowań zakończyliśmy sparingiem z naszym najbliższym Superligowym sąsiadem Grupą Azoty UNIA Tarnów.

Początek meczu był bardzo wyrównany, a drużyny dzieliła 1-2 bramki. Między 20 a 25 minutą na 5 celnych trafień Unii, Stal zrewanżowała się tylko jedną bramką. Do końca pierwszej połowy utrzymywała się przewaga 4-5 bramek na korzyść gości, przez co na przerwę zeszliśmy z wynikiem 12:16.

Druga połowa rozpoczęła się od próby odrabiania strat przez naszą drużynę i około 40 minuty zbliżyliśmy się do gości na dwie bramki. Niestety kilka błędów spowodowało, że Biało-Niebieskim nie udało się odrobić strat. W rezultacie po 60 minutach spotkania na tablicy widniał wynik końcowy 25:30.

SPR Stal Mielec S.A. – Grupa Azoty UNIA Tarnów: 25:30 (12:16)

SPR Stal Mielec: Dekarz Dawid, Petrović Kosta, Wilk Paweł, Monczka Marek, Sobut Grzegorz, Nowak Łukasz, Wołyncew Dzianis, Smolikau Dzmitry, Chodara Michał, Adamczuk Kacper, Osmola Daniel, Ivanović Miljan, Krupa Rafał (1), Sobczyk Kacper