Sparing z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski

0
177

Pół miesiąca pozostało do rozpoczęcia rozgrywek PGNiG Superligi. Miesiące lipiec i sierpień są bardzo intensywne, zarówno pod względem treningów, jak i meczów kontrolnych. 11 sierpnia SPR Stal Mielec zmierzyła się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Początek meczu z Piotrkowianinem nie był korzystny dla SPR Stali Mielec. Piotrkowianin w 4 minucie prowadził 3:0, a w 12 minucie aż 8:1. Stal zaczęła odrabiać straty dopiero w drugim kwadransie pierwszej połowy, ale do przerwy Piotrkowianin wygrywał sześcioma trafieniami 16:10.

Bardziej wyrównana była druga połowa. Niestety nie pozwoliło to Biało-Niebieskim odrobić strat, co w rezultacie dało wynik końcowy 31:26

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski vs SPR Stal Mielec: 31:26 (16:10)

Stal: Dekarz Dawid, Damian Procho, Monczka Marek, Sobut Grzegorz, Nowak Łukasz, Wołyncew Dzianis, Smolikau Dzmitri, Adamczuk Kacper, Osmola Daniel, Petrović Kosta, Wojdak Bartosz, Ivonović Miljan, Krupa Rafał