Poznajcie naszych fizjoterapeutów

0
735

Nasz zespół powiększył się o dwoje fizjoterapeutów. Cieszymy się, że tych dwoje profesjonalistów będzie dbać o naszych zawodników.

Maria Tomczyk ukończyła z wyróżnieniem policealną szkołę medyczną. Zaraz po szkole rozpoczęła pracę jako masażysta w Centrum Fizjoterapii. Podczas odbywania stażu rozpoczęła studia fizjoterapii. Po uzyskaniu tytułu licencjata otworzyła własny gabinet i rozpoczęła różne szkolenia: kurs terapii manualnej, kurs hiropraktyki, igloterapii, taping rehabilitacyjny, drenaż limfatyczny, łańcuchy powięziowe.

Maria pracę ze sportowcami zaczęła się od siatkarek UKS 6stki, szybko potem zaczęli przychodzić piłkarze Stali Mielec. Nieco później zapoznała się z klubem Puszcza Niepołomice, Rakowia Raków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Michał Dopart ukończył dwuletnią szkołę masażu w Mielcu . Następnie poszedł na studia z Fizjoterapii które skończył w 2021 roku z tytułem magistra . Fizjoterapią zajmuje się od 2015 roku . Swoją przygodę z fizjoterapią rozpoczął od pracy w FKS Stal Mielec z która awansował do 1 ligi . W 2017 roku wyjechał do pracy za granicę . Po powrocie pracował w gabinecie fizjoterapii. Następnie podjął pracę w rehabilitacji środowiskowej w NZOZ JUSTYNKA Kolbuszowa . Aktualnie współpracuje z piłkarzami LKS Czarni Trzesń.

Michał w 2020 roku był fizjoterapeutą drużyny MOS Wola Warszawa w mistrzostwach Polski juniorów w siatkówce Dębicy .
W ubiegłym roku współpracował z zawodnikami Lekkoatletyki w Mielcu a w szczególności chodziarzami oraz osobiście z zawodnikiem rzucającym młotem Dawidem Piłat .

Witamy w drużynie.