Łukasz Machnik -dziękujemy za współpracę #RAZEMDLASTALI

0
251

Informowaliśmy już o odejściach i przyjściach do klubu. Tuż przed okresem przygotowawczym musimy przekazać jeszcze jedną kluczową informację odnośnie naszego zespołu.
Łukasz Machnik, który pracował w klubie od jego początków podjął decyzję o zakończeniu współpracy z powodów zawodowych.
Można śmiało powiedzieć, że zmieniali się zawodnicy, trenerzy i prezesi, a on trwał wiernie na posterunku.
Łukaszu, legendo, trudno w kilku słowach podziękować Ci za te blisko 20 lat poświęconych na rzecz mieleckiego szczypiorniaka. Tworzyłeś podwaliny piłki ręcznej w Mielcu, byłeś współautorem naszych największych sukcesów, przeszedłeś drogę z II ligi do brązowego medalu i gry w Pucharze EHF. To są wydarzenia, o których nie sposób zapomnieć  Wykazałeś się ogromną determinacją i cierpliwością, gdy klub spadał z ligi, czy notował problemy finansowe. Nie zostawiłeś zespołu tylko wspierałeś go w tych trudnych chwilach poświęcając swój własny czas i czas Twojej rodziny. Przez Twój gabinet przewinęły się setki zawodników, którym nigdy nie odmówiłeś pomocy fizjoterapeutycznej, ale również pomagałeś dobrą radą, cierpliwością i pozytywną energią. Mówi się, że nie ma ludzi niezstąpionych, ale są niepowtarzalni i Ty z pewnością do tych osób się zaliczasz. Będzie nam Ciebie brakowało w gabinecie, szatni i na boisku.
Dziękujemy za czas, wiedzę fantastyczną atmosferę , którą tworzyłeś wokół siebie, za wszystkie starania na rzecz budowy mieleckiego klubu. Dziękujemy za wszystkie wspólnie przeżyte chwile i życzymy samych sukcesów na nowej, zawodowej drodze życia.
Do zobaczenia w hali przyjacielu.