Dziękujemy Hotelowi Iskierka Business&SPA za wsparcie #RAZEMDLASTALI

0
257

Mimo ciężkiej sytuacji dla branży hotelarskiej zawsze możemy liczyć na Hotel Iskierka Business&SPA. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

Hotel Iskierka Business & Spa to połączenie nowoczesnego Hotelu z eleganckim wystrojem i rodzinną atmosferą. Doskonała lokalizacja, wykwintna kuchnia, bogata oferta biznesowa oraz szereg dodatkowych atrakcji tworzą wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla najbardziej wymagających Gości.

Jako jedyny hotel na Podkarpaciu został wyróżniony certyfikatem „Złoty Standard w Obsłudze Klienta”.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że są ekspertami w profesjonalnej obsłudze swoich Gości.

Trzygwiazdkowy Hotel Iskierka w Mielcu to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji krajowych i zagranicznych oraz wszelkiego rodzaju eventów.

Zaufanie,  jakim cieszy się Centrum Biznesu Iskierka w Mielcu potwierdzają licznie organizowane konferencje, szkolenia i spotkania integracyjne.

Bywają tam artyści krajowi i zagraniczni, a doskonałe położenie Hotelu – tuż przy Specjalnej Strefie Ekonomicznej sprawia, że hotel jest chętnie odwiedzany przez  Gości lokalnych firm.

Hotel zapewnia Państwu atmosferę dyskrecji, sprzyjającą kreatywności i efektywnej pracy. Komfortowe pokoje oraz atrakcyjne zaplecze rekreacyjne pozwalają na przywrócenie równowagi po wyczerpującym dniu.

Hotel Iskierka to nie tylko centrum biznesu. Specjalizuje się też w organizacji przyjęć weselnych, spotkań rodzinnych, okolicznościowych jubileuszy zarówno w  Hotelu, jak również w formie cateringu.

Więcej informacji o hotelu znajdziecie na stronie www: https://www.hoteliskierka.com.pl/

Zdjęcia ze strony hotelu: