Wysokie zwycięstwo drugiej drużyny

0
312

SPR Stal II Mielec wygrał mecz u siebie z SUMKS Jedynka Myślenice.

Podopieczni trenera Tomasza Sondeja wygrali 39:32.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych młodych wychowanków. Szczególnie kapitalną partię rozegrał Daniel Osmola, który mecz zakończył zawody z imponująca liczbą trzynastu trafień. Przewaga naszej drużyny zarysowała się już na początku spotkania i taki obraz gry oglądaliśmy już właściwie do samego końca. Przeciwnicy prowadzenie objęli tylko raz – po pierwszej akcji meczu było 0:1. Następnie podopieczni trenera Tomasza Sondeja zaczęli grać już swoje i szybko odskoczyli rywalowi na odległość kilku bramek. Do przerwy prowadzili już różnicą siedmiu trafień. W drugiej połowie SPR Stal II Mielec kontrolowała przebieg spotkania, nie pozwalając przeciwnikowi na odrobienie choć części strat. Ostatecznie nasza drużyna wygrała pewnie i bardzo zasłużenie.

SPR Stal II Mielec – SUMKS Jedynka Myślenice 39:32 (21:14)

 

SPR STAL MIELEC II: Polak, Trojanowski – Draguła, Osmola 13. Paleń, Nadzieja 3, Krzysztofek 2, Sobczyk 6, Polechoński, Ziomek 3, Czarnecki, Dzierga 7, Wilk 5. Trener Tomasz Sondej.