Mamy nowych zawodników!! [VIDEO]

0
203

Kacper Adamczuk został nowym zawodnikiem SPR Stali Mielec.

W naszym zespole zadebiutował już w meczu sparingowym przeciwko Azotom Puławy. Kacper Adamczuk ma niespełna 24 lata (rocznik 1997) i w ostatnich latach był nadzieją Azotów Puławy. W jednym z najlepszych klubów w Polsce uzbierał łącznie 28 występów, w tym dwa Pucharze EHF. Zdobył 15 bramek. Z kolei w tym sezonie zdobył 1 bramkę i zaliczył 4 asysty. Nasz nowy zawodnik więcej szans otrzymywał w drugim zespole, który występował na poziomie pierwszej i drugiej ligi. W drużynie Azoty Puławy II rozegrał 55 meczów, w których zdobył 267 bramek. Teraz Kacper Adamczuk rozpoczyna nowy rozdział w swojej sportowej karierze. Związał się bowiem z SPR Stalą Mielec i to w barwach naszego klubu będzie występował teraz w PGNiG Superlidze.

Mateusz Flont nowym zawodnikiem SPR Stali Mielec.

22-letni rozgrywający podpisał już kontrakt z naszym klubem. Mateusz Flont (urodziny 20 października 1998 roku) ma 200 cm wzrostu i gra na pozycji rozgrywającego. W ostatnich latach był zawodnikiem Azotów Puławy. Nasz nowy zawodnik najlepiej czuje się na prawym rozegraniu. W naszych barwach zaprezentował się już w meczu sparingowym przeciwko Azotom Puławy z ostatniego piątku. Zdobył w tym meczu dwie bramki. W tym sezonie grał przede wszystkim w drugim zespole Azotów Puławy. Ma jednak za sobą występy w pierwszym zespole, w którym wystąpił cztery razy, wpisując się jednokrotnie na listę strzelców.

Zobaczcie pierwszy wywiad chłopaków w barwach Biało-Niebieskich