Wysoka porażka w derbach

0
140

Tego spotkania na pewno dobrze wspominać nie będą zawodnicy SPR Stali II Mielec. Podopieczni trenera Tomasza Sondeja wysoko przegrali z derbowym rywalem – Orłem Przeworsk.

Pierwsze minuty wcale nie wskazywały, że mecz zakończy się tak jednostronnym wynikiem. Początek był bardzo wyrównany, obie drużyny nie pozwalały sobie nawzajem na odskoczenie. Dlatego wynik oscylował cały czas wokół remisu.

Co więcej, zdarzały się takie momenty, w których to mielczanie wychodzili na prowadzenie. Tak było chociażby w 16.minucie (10:9) oraz cztery minuty później, gdy na tablicy widniał wynik 13:12 dla SPR Stal II Mielec.

Niestety, było to już ostatnie prowadzenie podopiecznych Tomasza Sondeja w tym meczu. W kolejnych minutach goście zaczęli budować sobie przewagę, której nie oddali już do końca spotkania.

W drugiej połowie przewaga Orła Przeworsk już tylko rosła. Ostatecznie zakończyło się wynikiem 27:41 na korzyść drużyny z Przeworska.

SPR Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 27:41 (17:21)

SPR Stal II: Polak, Trojanowski – Draguła 1, Smoliński, Osmola 4, Paleń 1, Nadzieja 2, Chudzik 3, Krzysztofek 2, Kilian 2, Sobczyk 7, Polechoński 1, Czernecki, Dzierga 1, Wilk 3. Trener Tomasz Sondej.