Plebiscyt Nowin

0
174

Jeszcze tylko do jutra można oddawać głosy w pierwszym etapie w plebiscycie Nowin. Można głosować na sportowców, trenerów i drużyny dekady, oraz na sportowe talenty roku.

W tym wyjątkowym roku, w którym pandemia tak bardzo wypłynęła na nasze życie, plebiscyt będzie dotyczyć nie tylko mijającego roku, lecz ostatniego dziesięciolecia. Głosami Czytelników zostaną przyznane prestiżowe tytuły Sportowca Dekady – osobno wśród kobiet i mężczyzn, Trenera Dekady i Drużyny Dekady. Nagrodzimy także działaczy i sportowe talenty z regionu. Niezależnie od głosowania swoje nagrody przyzna kapituła.

Plebiscyt Sportowy „Gazety Codziennej Nowiny” na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku nagrody dla najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny zostaną przyznane już po raz 61. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami naszych Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli.

Po zakończeniu głosowania odbędzie się multimedialna gala Plebiscytu Sportowego, która będzie emitowana w serwisie internetowym i na Facebooku Gazety Nowiny. Podczas gali zostaną zaprezentowani wszyscy laureaci w każdej kategorii z każdego miasta i powiatu.

Zachęcamy do oddawania głosów na naszą drużynę- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRD.510na numer 72355 

Nominowani zawodnicy SPR Stal Mielec:

  • Tomasz Mochocki- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRM.366na numer 72355
  • Miljan Ivanović- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRM.360na numer 72355
  • Łukasz Janyst- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRM.356na numer 72355

Nominowani trenerzy:

  • Dawid Nilsson- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRT.168na numer 72355
  • Tomasz Sondej- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRT.181na numer 72355

Można też oddać głos na Działacza Dekady:

  • Roman Kowalik- Żeby zagłosować, wyślij SMSSRZ.47na numer 72355

Koszt SMS to 2,46 zł

Już jutro finał, więc czasu nie zostało niewiele. Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy

Projekt graficzny- Gazeta Codzienna Nowiny