Powrót na parkiety PGNiG Superligi

0
192

Dla tych, którzy myślą, że luty to najzimniejszy miesiąc w roku, mamy dobrą wiadomość! – w lutym, na boisko wrócą szczypiorniści grający w najwyższej klasie rozgrywkowej.  

Na początku miesiąca zostaną rozegrane pierwsze zaległe mecze, które z powodu pandemii koronawirusa nie mogły zostać rozegrane w planowanych wcześniej terminach. Wiosenna runda rozgrywek rozpocznie się 20 lutego.

– Przesunięcie rundy wiosennej spowoduje przedłużenie rozgrywek o tydzień, a także da nam kilka dodatkowych terminów w przypadku ponownego nasilenia się pandemii. Na dzień dzisiejszy każde rozwiązanie jest możliwe, a scenariusze działania są na bieżąco pisane przez COVID-19. – mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o.

W każdej serii zobaczymy minimum 2 transmisje telewizyjne na kanale TVP Sport, w aplikacji mobilnej TVP Sport i stronie www.tvpsport.pl. Wybrane mecze będą transmitowane również przez lokalne ośrodki TVP3 na kanałach regionalnych, w Internecie na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Szczegółowe terminy poszczególnych meczów będziemy poznawać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Pełna rozpiska meczów:

Terminarz-PGNiG-Superligi-2021-II-runda

Najważniejsze terminy PGNiG Superligi:

  • 2 lutego – początek rozgrywania zaległych meczów,
  • 20 lutego – start rundy wiosennej,
  • 5-6 czerwca ostatnia seria rozgrywek PGNiG Superligi.