Głosujmy na naszych w plebiscycie Sportowiec Roku. Głosowanie tylko do 23 grudnia

0
160
Sportowiec Roku

Tylko do 23 grudnia trwa głosowanie w plebiscycie Sportowiec Roku. Można w nim głosować na naszych przedstawicieli w trzech kategoriach, w tym tej najważniejszej – Sportowiec Roku. Zachęcamy do oddania głosów na naszych zawodników oraz trenera młodzieży Tomasza Sondeja. 

Ubiegłoroczny Plebiscyt był dla nas bardzo owocny. Nagrodę specjalną Mecenasa Sportu otrzymał prezes SPR Stal Mielec S.A. Roman Kowalik, a nagrodę 5.Sportowca Mielca otrzymał nasz były zawodnik Piotr Krępa.

Do tego nominowani byli: Tomasz Mochocki, Paweł Wilk oraz trener Marcin Basiak, który miał duży wkład w utrzymanie zespołu w sezonie 2018/2019.

W tym roku również nasi przedstawiciele są wśród nominowanych. W kategorii Sportowiec Roku można głosować na naszego rozgrywającego Miljana Ivanovicia oraz na skrzydłowego Rafała Krupe.

W kategorii Talent Roku nominowany został bramkarz Krystian Witkowski, a w kategorii Trener Wychowawca Młodzieży Tomasz Sondej.

Głosować można za pomocą kuponów, które co tydzień drukowane są w Tygodniku Regionalnym Korso oraz za pośrednictwem sms-ów. Koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT.

Sportowiec Roku:
Miljan Ivanović SMS O TREŚCI SPORTOWIECMIELEC.13 NA NUMER 7248.
Rafał Krupa SMS O TREŚCI SPORTOWIECMIELEC.16 NA NUMER 7248.

Talent Roku:
Krystian Witkowski SMS O TREŚCI TALENTMIELEC.12 NA NUMER 7248.

Trener Wychowawca Młodzieży:
Tomasz Sondej SMS O TREŚCI TRENERM.5 NA NUMER 7248.