Wysoka porażka u siebie [ZDJĘCIA]

0
228
SPR Stal II Mielec

Zawodnicy SPR Stali II Mielec nie mogą zaliczyć sobotniego meczu do udanych. Wysoko przegrali z AZS-em Politechniką Świętokrzyską Kielce.

Pierwszy mecz w Kielcach był bardzo wyrównany. To mielczanie prowadzili po pierwszej połowie, w drugiej oddali inicjatywę, ale regulaminowy czas gry zakończył się jednak remisem. Kielczanie wygrali dopiero w rzutach karnych.

W Mielcu tego scenariusza nie udało się powtórzyć. AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce od samego początku przejęła inicjatywę i nie oddała jej do samego końca. Już pierwsza połowa pokazała, że to przyjezdni są zdecydowanie lepiej dysponowani od naszej drużynie. Wygrali ją różnicą aż jedenastu bramek.

W drugiej połowie nie było lepiej dla naszego zespołu. Dalej to kielczanie byli stroną zdecydowanie przeważającą, zdobywającą kolejne gole. W naszym zespole najskuteczniejsi byli Daniel Osmola i Kacper Sobczyk, ale to i tak było za mało na świetnie dysponowanych tego dnia przyjezdnych.

W najbliższej kolejce podopieczni trenera Tomasza Sondeja zagrają na wyjeździe z z Grupą Azoty SPR II Tarnów.

SPR Stal II Mielec – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 17:40 (9:20)

SPR Stal II: Polak, Trojanowski – Draguła 1, Smoliński 1, Osmola 5, Paleń, Nadzieja 1, Krzysztofek, Sobczyk 5, Polechoński, Ziomek 1, Mrozik, Dzierga 2, Wilk 1. Trener Tomasz Sondej.