Mikołajki dla Domu Dziecka w Skopaniu

0
231

Każdy z nas pragnie, żeby świąteczny czas był wyjątkowy i magiczny dla wszystkich. W związku z tym postanowiliśmy wspólnie- Zawodnicy, Zarząd i Pracownicy SPR Stal Mielec S.A. oraz PGNiG Superliga zorganizować akcję charytatywną dla Domu Dziecka w Skopaniu.

Dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby tej placówki. Udało nam się zakupić drobny sprzęt AGD, który umożliwi dzieciom przygotowanie przepysznych potraw, których chętnie spróbujemy jak tylko unormuje się sytuacja z Covidem. W tym roku w pomoc zaangażowali się nasi klubowi przyjaciele- Sklep Primax z chemią gospodarczą i nie tylko, znajdujący się na ulicy Wolności. Dziękujemy właścicielowi- Panu Romanowi Babula za zaopatrzenie naszej ekipy Mikołajów w najpotrzebniejsze środki higieniczne, takie jak: ręczniki papierowe, mydła w płynie, płyny do podłóg, naczyń, szampony, żele pod prysznic, tabletki do zmywarki, proszki do prania i wiele innych. Dzięki sklepowi Primax dzieciaczki mogą spędzać długie zimowe wieczory przy różnych grach planszowych.

Każde dziecko otrzymało od nas zestaw klubowych gadżetów, a na ścianie Domu Dziecka zawiśnie nasza koszulka klubowa z autografami zawodników.

Na naszych Mikołajów czekała fantastyczna niespodzianka!!! Dzieci własnoręcznie przygotowały flagę z podziękowaniem i herbem SPR Stali Mielec. Flaga ta będzie zdobić trybuny na najbliższych meczach w Mielcu. Ale to nie wszystko!! Dzieci namalowały również przepiękne świąteczne obrazki, które już zdobią ściany naszego biura.

Bardzo Wam, kochane dzieci dziękujemy za miłe przyjęcie, mimo ograniczeń i za przepiękne i wzruszające niespodzianki. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli do Was przyjechać i wspólnie potrenować na Waszym boisku. Pragniemy też Was zaprosić, kiedy tylko będzie to możliwe na nasz mecz.