Porażka z HLB Buskowianką

0
160

SPR Stal II Mielec przegrała wyjazdowe spotkanie z HLB Buskowianką Busko-Zdrój. Przeciwnicy podopiecznych trenera Tomasza Sondeja prowadzili przez niemal całe spotkanie.

Drużyna gospodarzy zdominowała naszą drużynę niemal od początku spotkania. SPR Stali II udało się wyjść na prowadzenie tylko raz. W drugiej minucie po bramce Huberta Wilka mielczanie prowadzili 1:0.

Potem na boisku panowali już tylko zawodnicy z Buska-Zdroju. Do przerwy zbudowali sobie sześciobramkową przewagę, a w drugiej powiększyli ją o kolejne cztery trafienia.

W SPR Stali II Mielec najskuteczniejszymi zawodnikami byli Daniel Osmola i Kacper Sobczyk. Obaj zdobyli po pięć bramek.

HLB Buskowianka Busko-Zdrój – SPR Stal II Mielec 27:17 (15:9)

SPR Stal II: Trojanowski – Draguła 1, Czarnecki, Osmola 5, Paleń, Nadzieja 1, Krzysztofek, Smoliński, Sobczyk 5, Polechoński, Mrozik 2, Dzierga 1, Wilk 2. Trener Tomasz Sondej.