Tym razem się nie udało. Wysoka porażka z KS Vive II Kielce [ZDJĘCIA]

0
277

Nie udał się powrót na ligowe parkiety zawodnikom SPR Stali II Mielec. Podopieczni trenera Tomasza Sondeja przegrali dość wyraźnie z rezerwami Vive Kielce.

Mielczanie przez kilka tygodni nie grali w lidze. Najpierw przez odwołanie meczu, później przez pauzę, aż w końcu przez przerwę w całej lidze.

Ten powrót jednak nie bardzo się udał. Wpływ na to jednak z pewnością miał brak Huberta Skucińskiego, który w poprzednich meczach był bardzo skuteczny. Tym razem nie mógł zagrać i jego skuteczności i bramek na pewno brakowało całemu zespołowi.

Mielczanie mimo wszystko mieli swoje momenty, szczególnie w pierwszej fazie meczu. W 11.minucie po bramkach Osmoli i Wilka drużyna wyszła na dwubramkowe prowadzenie – 9:7. Niestety, okazało się, że było to ostatnie prowadzenie w tym meczu. Później przewagę przejęli już goście z Kielc i nie oddali jej do końca spotkania.

W następnej kolejce SPR Stal II Mielec zagra u siebie z SMS II ZPRP Kielce.

SPR Stal II Mielec – KS Vive II Kielce 24:35 (12:17)

SPR Stal II: Wiśniewski, Trojanowski – Draguła, Nowak 4, Osmola 7, Paleń, Krzysztofek 1, Kilian 2, Sobczyk 3, Polechoński, Ziomek, Mrozik 1, Dzierga, Wilk 6. Trener Tomasz Sondej.

KS Vive II: Pietrzyk, Kruk, Trela – Bekier 3, Przybylski 2, Pinda 6, Wojciechowski 2, Więckowski, Siołek 9, Rękas 6, Sztandera 4, Erdenberger 2, Haba 1. Aleksander Litowski.