Gramy awansem. W niedzielę mecz z Azotami Puławy

0
189

W niedzielę o godzinie 13 SPR Stal Mielec zagra na wyjeździe z Azotami Puławy. Będzie to mecz rozgrywany awansem z 9.serii.

Szalejąca pandemia koronawirusa sprawiła, że PGNiG Superliga musiała wprowadzić dość rewolucyjny pomysł. Otóż teraz będą mogły ze sobą grać zespoły zdrowe, choć akurat w tej kolejce miały grać z kimś innym. Oczywiście w przypadku, gdy planowi przeciwnicy mają problem z zakażeniami.

Teraz dojdzie właśnie do takiej sytuacji, choć też nie do końca. Po prostu pojawił się wolny termin, na który oba kluby przystały.

Tyle meczów zostało już odwołanych, że każdy wolny termin jest na wagę złota. Mielczanie mają bowiem do rozegrania dwa zaległe spotkania (z Piotrkowianinem i Gwardią). Z kolei Azoty mają do odrobienia zaległości z trzech kolejek.

Oba zespoły do niedzielnego starcia nie podejdą w najsilniejszych składach. Azoty mają swoje problemy zdrowotne z kilkoma zawodnikami. Z kolei trener Dawid Nilsson na pewno nie będzie mógł skorzystać z przebywającego na zgrupowaniu swojej reprezentacji Gorana Andjelicia.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 13.

Partnerami meczu są Miasto Mielec i Województwo Podkarpackie

Sponsorem meczu jest PZL Mielec