PGNiG Superliga wraca do gry. SPR Stal Mielec jedzie na mecz z Zagłębiem

0
203

SPR Stal Mielec już w najbliższy poniedziałek wróci do gry po ponad trzytygodniowej przerwie. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Dawida Nilssona będzie Zagłębie Lubin.

Będzie to dość „wybrakowana” kolejka, bo z planowanych siedmiu spotkań, odbędą się tylko trzy. Wszystko spowodowane jest pandemią koronawirusa, która ostatnio przybrała mocno na sile. Na szczęście w naszym zespole wszyscy są zdrowi i mogą spokojnie udać się na mecz do Lubina.

Zagłębie bieżący sezon zaczęło dużo lepiej od mielczan. Po trzech meczach na swoim koncie ma pięć punktów za jedno zwycięstwo (z Energą MKS-em Kalisz) oraz dwie porażki w rzutach karnych – z Piotrkowianinem i Chrobrym Głogów.

Na punktowym koncie SPR Stali Mielec wciąż widniej okrągłe „zero”, ale może zmieni to się już w najbliższy poniedziałek. – Przed nami na pewno bardzo trudny mecz – mówi trener Dawid Nilsson. – Jesteśmy przygotowani taktycznie pod to spotkanie, wiemy, czego możemy się spodziewać po przeciwniku i po poszczególnych zawodnikach na poszczególnych pozycjach.

Początek meczu Zagłębie Lubin – SPR Stal Mielec w poniedziałek (12 października) o godzinie 17:30. Transmisja w serwisie Emocje.TV.