Bardzo dobry występów młodzików w Głuchołazach

Bardzo dobry występ na turnieju w Głuchołazach zaliczyła drużyna młodzika starszego. Podopieczni trenera Tomasza Sondeja wygrali dwa mecze i nieznacznie przegrali jeden.

Turniej w Głuchołazach był zdecydowanie jednym z najmocniej obsadzonych w tej części Polski. Do tego miasta zjechały się naprawdę bardzo dobre drużyny, w tym oczywiście nasza drużyna SPR Stali Mielec złożona z uczniów Szkoły Podstawowej nr 8.

W pierwszym meczu nasi zawodnicy wygrali ze Śląskiem Wrocław. W drugim nieznacznie ulegli bardzo silnej Gwardii Opole, zaś w trzecim byli lepsi od UKS Czwórki Libiąż. Ostatecznie w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, ale same wyniki z tak dobrymi rywalami na pewno cieszą.

– Najważniejsze, że chłopcy mogli zmierzyć się z silnymi rywalami z innej części Polski – mówi trener Tomasz Sondej. – Spisali się bardzo dobrze, wygrali dwa spotkania i za to należą im się brawa. Takie turnieje pokazują, że ciężka praca na treningach może przynosić wymierne efekty podczas spotkań turniejowych oraz w lidze – dodał.

Wyniki: SPR Stal Mielec – WKS Śląsk Wrocław 21:16 (8:7); SPR Stal Mielec – Gwardia Opole 21:26 (12:14); SPR Stal Mielec – UKS Czwórka Libiąż 30:22 (15:12)

Skład: Oskar Sondej, Jakub Chojecki, Tomasz Kubik, Paweł Król, Mikołaj Jeżowski, Maksymilian Stolarz, Dominik Nowak, Jazdan Rajabi, Jakub Czernecki, Adrian Czajkowski, Mikołaj Wilk, Fabian Lis, Kacper Kłoda. Trener Tomasz Sondej.

Więcej od Handball STAL