Actimet gra razem z nami!

0
155

Actimet to niezbędne narzędzie w pracy współczesnego trenera. Najprostszy in najbardziej klarowny system monitorowania zawodników (AMS – Athlete Monitoring System). Nadający się zarówno dla drużyn jak i sportów indywidualnych.

System składa się z superszybkiej i bezpiecznej aplikacji mobilnej (iOS i android) oraz portalu internetowego dla trenerów.

System Actimet to doskonałe narzędzie do monitorowania i raportowania pracy sportowców, które zapewnia rozwiązanie najczęściej występujących problemów w pracy z sportowcami indywidualnymi jak i zespołami.

Actimet pomoże ci:

Zaplanować sesje i obciążenia treningowe

Zrozumieć lepiej, ile i jaką pracę wykonują twoi zawodnicy, i jak reagują na zaplanowane obciążenia treningowe.

Analizować oceny wellness i obciążenia treningowe.

Dzięki Actimetowi w szybki sposób można poznać tygodniowe i miesięczne obciążenia jakim poddawani są zawodnicy, jak również zaplanować przyszłe obciążenia i zweryfikować swoje plany treningowe.

Actimet w znaczący sposób skrócił czas przygotowania planów treningowych dla zespołów, jak również przyczynił do całkowitej eliminacji kontuzji przeciążeniowych.

Ponadto dzięki nowemu modułowi COVID-19 istnieje możliwość oceny ryzyka zakażenia oraz łatwego eksportu danych do arkusza EXCEL.