VIII Memoriał im. Antoniego Weryńskiego z najmocniejszą obsadą w historii!

0
137

Tatran Pesov, Orlen Wisła Płock, Azoty Puławy, Górnik Zabrze, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski oraz oczywiście SPR Stal Mielec – te zespoły już 14 – 15 sierpnia zagrają w Mielcu podczas VIII Memoriału im. Antoniego Weryńskiego!

Tegoroczna edycja będzie zdecydowanie najmocniej obsadzoną w historii, gdyż na Podkarpacie przyjedzie min. dwóch uczestników Ligi Mistrzów oraz zespoły, które od lat liczą się w walce o medale Mistrzostw Polski oraz udział w europejskich pucharach.
Piotrkowianin pod batutą Bartosza Jureckiego oraz Stal prowadzona przez Dawida Nilssona i Marcina Basiaka w tym sezonie już także udowadniały, że przed tak utytułowanymi rywalami nie czują strachu, co w połowie sierpnia zwiastuje nie lada emocje.

Memoriał im. Antoniego Weryńskiego z roku na rok cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, a tegoroczna edycja jest tego znakomitym przykładem. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy jednak wstanie określić, czy mecze rozgrywane będą przy udziale publiczności, aczkolwiek Klub podejmie wszelkie starania, aby kibice mieli możliwość obejrzenia każdego ze spotkań w internecie.