Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup 2020” zawitała do Cmolasu!

0
215

Drugim przystankiem III już edycji Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup” tradycyjnie była gościnna Szkoła Podstawowa w Cmolasie.

Po Staszowie przyszedł czas na drugi turniej eliminacyjny do wielkiego finału w którym udział wzięły Juvenia Rzeszów oraz szkoły z Raniżowa, Dzikowca, a także Cmolasu. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych, gdzie w młodszej rywalizowali ze sobą chłopcy oraz dziewczęta z klas IV – IV zaś w starszej zawodnicy i zawodniczki z klas VII-VII szkół podstawowych.

Od samego początku na boisku nie brakowało zaciętej walki, lecz wszystko odbywało się w ramach zasad „fair play”, nad czym czuwali nasi zawodnicy, a dokładniej Tomasz Mochocki i Paweł Wilk, którzy tego dnia wcielili się w rolę sędziów.

W młodszej kategorii bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, którzy wyprzedzili kolejno SP z Raniżowa, Juvenię Rzeszów oraz SP z Dzikowca.

W starszej kategorii równych sobie nie mieli zaś zawodnicy Juveni Rzeszów, którzy uplasowali się przed szkołami z Cmolasu i Raniżowa.

Na zakończenie turnieju pamiątkowe statuetki otrzymała każda z drużyn oraz najlepsi zawodnicy. Dodatkowo wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami.
Zwycięzcom gratulujemy awansu do wielkiego finału Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup 2020”, który już w maju w Mielcu!

Sponsorem tytularnym turnieju jest Enea Elektrownia Połaniec S.A.

SP Cmolas I – SP Raniżów I 10:6
SP Dzikowiec I – Juvenia Rzeszów I 6:9
SP Cmolas II – SP Raniżów II 13:9
SP Cmolas I – Juvenia Rzeszów I 14:6
SP Raniżów II – Juvenia Rzeszów II 2:24
SP Dzikowiec I – SP Raniżów I 8:13
SP Cmolas II – Juvenia Rzeszów II 6:19
SP Cmolas I – SP Dzikowiec I 8:3
SP Raniżów I – Juvenia Rzeszów I 14:7

Tabela klasy IV-VI
1.
SP Cmolas
2. SP Raniżów
3. Juvenia Rzeszów
4. SP Dzikowiec

Tabela klasy VII-VIII
1. Juvenia Rzeszów
2. SP Cmolas
3. SP Raniżów

Galeria:

https://www.sprstal.mielec.pl/2020/03/11/regionalna-liga-mlodziezowa-enea-cup-2020-cmolas/