Po raz kolejny wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce!

0
179

„Szlachetna Paczka” na dobre wpisała się w przedświąteczny kalendarz wielu osób, a od kilku lat nie inaczej jest u nas, kiedy to możemy sprawić, że na twarzy potrzebujących maluje się uśmiech, który jest jeszcze cenniejszy niż zdobyte punkty po wygranym meczu.

W tym roku postanowiliśmy pomóc Pani Basi z rodziną, która choruje na nadciśnienie, cukrzycę, ma problemy z sercem oraz z chodzeniem. Mieszka razem z synem Markiem i dwoma wnukami. Mateusz choruje na autyzm, natomiast Jacek leczy się na fobię społeczną. Matka chłopców nie przejawia nimi zainteresowania, zaś Marek nie pracuje – zajmuje się niepełnosprawnymi synami oraz pomaga swojej mamie.

Po raz kolejny pragniemy złożyć wielkie podziękowania – Wam kibicom, gdyż dzięki zbiórce podczas meczu z PGE VIVE Kielce mogliśmy kupić rodzinie pralkę oraz niezbędną zimową odzież.

Szczere podziękowania kierujemy również do naszego partnera – firmy „Primax”, która w całości ufundowała spory zapas niezbędnych środków czystości.
Od nowego roku zakupy w sklepie będziecie mogli zrobić w nowej siedzibie przy ulicy Wolności 36 (obok dyskontu odzieżowego).

Jeszcze raz bardzo dziękujemy, że po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy #SilniRazem!