Wystartował plebiscyt KORSO na najlepszych sportowców oraz trenerów roku!

0
204

Po trzech tygodniach przeznaczonych na nominacje sportowców i trenerów, czas zacząć właściwie głosowanie. Potrwa ono przez miesiąc i zostanie zakończone tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zachęcamy do głosowania!

To już kolejna edycja zabawy Czytelników KORSO, którzy wybierają swoich sportowych bohaterów roku. Oprócz dziesiątki najpopularniejszych sportowców wybrany zostanie również trener roku oraz talent roku. Przyznana zostanie także nagroda dla najlepszego trenera – wychowawcy młodzieży. Głosowanie zakończy się przed świętami Bożego Narodzenia.

Przy wyborze laureatów będą brane pod uwagę głosy Czytelników zarówno na kuponach z gazety, jak i w głosowaniu za pomocą SMS-ów oraz wskazania kapituły plebiscytu, w skład której tradycyjnie wejdą m.in. dziennikarze, działacze sportowi, trenerzy i sympatycy sportu. Laureatów poznamy na tradycyjnej gali rozdania nagród, która – jak zawsze – zgromadzi najlepszych sportowców i trenerów z naszego regionu.

Wśród nominowanych nie zabrakło rzecz jasna zawodników oraz trenerów SPR Stal Mielec.

Sportowiec roku:
– Piotr Krępa (piłka ręczna, SPR Stal Mielec) SMS O TREŚCI SPORTOWIECMIELEC.5 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

– Tomasz Mochocki (piłka ręczna, SPR Stal Mielec) SMS O TREŚCI SPORTOWIECMIELEC.13 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

– Paweł Wilk (piłka ręczna, SPR Stal Mielec) SMS O TREŚCI SPORTOWIECMIELEC.24 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Trener roku: 
– Marcin Basiak (piłka ręczna, SPR Stal Mielec) SMS O TREŚCI TRENERMIELEC.2 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Trener wychowawca młodzieży:
– Tomasz Sondej (piłka ręczna, SPR Stal Mielec) SMS O TREŚCI TRENERM.4 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Talent roku:
– Michał Kozioł (piłka ręczna, SPR Stal Mielec) SMS O TREŚCI TALENTMIELEC.8 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

fot. KORSO