Zostań naszym Patronem. Czym jest Patronite?

0
198

Dwa dni temu informowaliśmy o naszej obecności na platformie Patronite.pl, gdzie każdy z Was może zostań Patronem naszego klubu.

Czym jest Patronite?
Jest to platforma, której celem jest wsparcie finansowe różnych podmiotów, w tym przypadku naszego Klubu. Polega to na zdobywaniu stałych subskrybentów, którzy co miesiąc wspierają Klub wybraną przez siebie kwotą. Nie jest to oczywiście relacja jednostronna, gdyż w zamian każdy z subskrybentów otrzymuje przyporządkowane do danego progu nagrody.

Czy Patronite to tylko wsparcie finansowe?
Oczywiście, że nie! W zamian każdy z subskrybentów otrzymuje wiele możliwości, i nie są to tylko wcześniej wspomniane nagrody rzeczowe, ale także możliwości budowania relacji z konkretnymi odbiorcami.

Każdy może zostać Patronem!
Patronite to platforma, która od niedawna jest dostępna w Polsce, lecz już wiele podmiotów przy jej pomocy i dzięki takim osobom jak Ty uzyskało wsparcie, które było im tak bardzo potrzebne. Bądż kolejnym z nich i zostań naszym Patronem!

Link do naszego profilu:
https://patronite.pl/sprstalmielec