Miłe złego początki

0
131

Nasz drugi zespół przegrał niestety na własnym boisku z AZS AGH Kraków, choć mógł przechylić szalę na swoją stronę. Niestety zadecydowała nieskuteczność w drugiej połowie.

Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte, a Stal wzmocniona Bartoszem Wojdakiem z pierwszego zespołu potrafiła nawiązać walkę z faworyzowanym rywalem kwitując to bardzo udaną końcówką pierwszej połowy. Podopieczni Tomasza Sondeja schodzili do szatni prowadząc 14:11.

Druga połowa od samego początku była już jednak prawdziwą katastrofą dla drugiego zespołu Stali, gdyż „Biało-Niebiescy” w pierwsze 20 minut rzucili zaledwie dwie bramki. Z taką skutecznością niestety trudno odnieść zwycięstwo i to goście z Krakowa mogli cieszyć się z kompletu punktów wygrywając 26:23.

SPR Stal II Mielec – AZS AGH Kraków 23:26 (14:11)

SPR Stal: Kołacz, Dzierga, Wiącek 4, Osmola 2, Łącz, Nadzieja, Chudzik, Batko, Kilian, Jacek 2, Ziomek, Mrozik, Kozioł 3, Wojdak 5, Skuciński 7, Witkowski.

AGH Kraków: Jewiarz, Miodoński 3, Pecka, Zubik 4, Smaga, Szopa, Gasin, Sikora 1, Kucharczyk 10, Wójcik 2, Kowalski, Prusak, Bielec, Bujak, Gładysz, Najuch 6.