Wylicytuj wyjątkową koszulkę Bogdana Wenty i pomóż Kacperkowi!

0
135

„Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem koszulki z meczu Gwiazd Ekstraklasy piłki ręcznej z roku 2009. Byłem na tym spotkaniu i po jego zakończeniu udało mi się uzyskać ą od od Pana Bogdana Wenty z którego osobiście ją ściągnąłem. 😉 Na koszulce znajdują się się podpisy zawodników.

Przez ponad 10 lat nabrałem do niej ogromnego sentymentu.
Od pewnego czasu synek mojego kolegi Kacperek ciężko zachorował. Jego rodzicie zbierają na ukończenie badań nad terapią która może uratować ich dziecko, jak i wiele innych cierpiących na tą bardzo rzadką chorobę .

Dlatego też postanowiłem wystawić tą koszulkę na licytację. Mam nadzieję że znajdzie się się jakiś fan dla którego koszulka będzie cennym przedmiotem, a ja w taki sposób będę mógł ich wesprzeć w tej nierównej walce. Poniżej przesyłam link do fundacji, gdzie organizowana jest zbiórka.
Serdecznie zapraszam do licytacji za co bardzo dziękuję.” – przekazuje Pan Bartek, który postanowił przekazać koszulkę na licytację.

Licytować można w komentarzu pod postem na facebooku (link poniżej), a cena wywoławcza to 100 zł. Licytacja potrwa do środy włącznie, a forma płatności ustalona zostanie ze zwycięzcą.

Do dzieła, POMAGAMY Kacperkowi❗️♥️

#SilniRazem

Link do licytacji ⤵️
https://www.facebook.com/255859361103879/posts/2574035002619625/

Link do zbiórki ⤵️
https://www.siepomaga.pl/kacperek?fbclid=IwAR34LXbSTSbzu5PyBpg1PlujORcpj-HJUyWlCAJ8sfoDgIB4BtH0WuQk6eU