Stal gra z Zagłębiem. Spotkanie pokaże TVP Sport.

0
106

Mecze pomiędzy mielecką Stalą, a Zagłębiem Lubin zawsze są bardzo zacięte i zapewne nie inaczej będzie w niedzielę, gdyż już jutro „Miedziowi” zawitają na Podkarpacie. Spotkanie zaplanowano na godzinę 13:00 i pokaże je telewizja TVP Sport.

Podopieczni Bartłomieja Jaszki to obecnie największa sensacja rozgrywek PGNiG Superligi, gdyż Zagłębie w ligowej tabeli zajmuje czwarte miejsce, czego zapewne nikt się nie spodziewał, biorąc pod uwagę, że przed sezonem z zespołu odeszli czołowi zawodnicy.
Piotr Krępa w przedmeczowym wywiadzie stwierdził, że właśnie to może być tajemnicą sukcesu naszych najbliższych rywali, gdyż przecież na boisku liczy się drużyna, a nie indywidualności.

– Chłopcy bardzo chcą, może aż za bardzo – tak zaś w jednym z wywiadów sytuację zespołu podsumował Dawid Nilsson, gdyż Stal w tym sezonie jeszcze nie punktowała.
Ze szkoleniowcem „Biało-Niebieskich” trudno się nie zgodzić, gdyż „Czeczeńcy” w każdym meczu oddawali na boisku serce i walczyli do ostatniego gwizdka, mimo, że na koniec to i tak rywal okazywał się lepszy.

– Uważam, że karta w końcu się odwróci, a wtedy zaczniemy wygrywać regularnie – podsumowywał Piotr Krępa.
My mamy nadzieję, że nastąpi to już w niedzielę w meczu z Zagłębiem, gdyż kilka miesięcy temu po wygranej właśnie nad „Miedziowymi” Stal zapewniła sobie grę w barażach, a co za tym poszło utrzymanie w PGNiG Superlidze.

SPR Stal Mielec – Zagłębie Lubin, 06.10.2019, godz. 13:00, ul. Grunwaldzka 7, Mielec, TVP Sport