Wybierz Gracza Września! (głosowanie)

0
99

Wrzesień dobiegł końca, więc jest to odpowiedni czas aby wybrać pierwszego w tym sezonie Gracza Miesiąca w naszym zespole.

Pierwszym z nominowanych jest Michał Chodara, który wrócił do Stali po rocznej przerwie i z marszu stał się jedną z głównych postaci w zespole. „Gorbi” oprócz świetnej gry w obronie – z czego zresztą słynie – był również wiodącą postacią w ofensywie, zdobywając w pięciu meczach 13 bramek i notując 20 asyst.

Paweł Wilk, to kolejna z legend „Czeczeńców” po której nie widać upływającego czasu, gdyż „Woles” w każdym meczu jest jednym z najmocniejszych punktów w zespole. Prawoskrzydłowy w pięciu meczach rzucił 15 bramek, w tym aż 11 MKS-owi Kalisz podczas 2. serii spotkań PGNiG Superligi.

Piotr Krępa nominowany do miana Gracza Miesiąca to już niemal tradycja, gdyż w zeszłym sezonie obrotowy tylko raz nie znalazł się w tym gronie. „Misiek” to bez wątpienia najjaśniejszy punkt mieleckiego zespołu, który w tym sezonie do bramki rywali trafiał już 24 razy, co jest najlepszym wynikiem w drużynie.

Głosować można na naszym facebooku klikając reakcję przyporządkowaną do danego zawodnika. Macie czas do godziny 12:00 w niedzielę.

Link do głosowania:
https://www.facebook.com/sprstal.mielec/photos/a.486499374706542/2559179720771820/?type=3&theater