Agrobaza partnerem meczu z Zagłębiem Lubin

0
165

Spółka AGROBAZA kontynuuje działalność powstałej 1 czerwca 2001 roku firmy PPHU ” Agro-Baza” Waldemar Misiak.

AGROBAZA to usługi budowlane najwyższej jakości. Posiadamy własną hurtownię materiałów budowlanych (oddziały w Mielcu i Otałęży).
Na rynku jesteśmy obecni od kilkunastu lat, wciąż się rozwijamy i unowocześniamy metody działania. Imponujący park maszynowy i doświadczona kadra pracownicza pozwala na sprawną realizację zlecanych prac. Zdobyliśmy to co najważniejsze w naszej branży – zaufanie klientów. Kontrahenci traktują nas jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. W chwili obecnej AGROBAZA to jedna z najprężniej działających firm budowlanych w regionie.

Oferujemy kompleksową realizację obiektów budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa, w tym:
– budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrukturą zewnętrzną
– budowę, remonty i modernizację obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych
– budowę, remonty i modernizację obiektów użyteczności publicznej
– budowę obiektów handlowo – usługowych

Naszym Klientom oferujemy pełną gamę świadczeń wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami we wszystkich fazach realizacji projektu: począwszy od zaprojektowania, poprzez pozyskanie stosownych zezwoleń, realizację prac budowlanych, aż do oddania inwestycji do eksploatacji. W trosce o jakość naszych usług współpracujemy z czołowymi dostawcami wysokiej jakości materiałów posiadających atesty i certyfikaty spełniające wymogi aktualnych norm bezpieczeństwa.
Dysponujemy wysokiej klasy fachowcami z długoletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Posiadamy własny, specjalistyczny sprzęt budowlany, dzięki któremu możemy sprawnie i terminowo realizować powierzone nam zadania.

strona internetowa: http://agrobaza.pl/