PGNiG Superliga z oficjalnym butem

0
127

Od sezonu 2019/2020 PGNiG Superliga będzie miała oficjalny but rozgrywek. To efekt współpracyspółki zarządzającej rozgrywkami szczypiornistówz marką hummel.Dedykowane rozgrywkom obuwie AerochargeEngineered STZ totopowy model duńskiej marki, stworzonym specjalnie dla piłkarzy ręcznych.

– Współpraca z PGNiG Superligą wkracza na zupełnie nowy poziom – mówi Nikodem Pałasz, Country Manager Poland – po raz pierwszy postanowiliśmy dedykować model obuwia najwyższej klasie rozgrywek piłki ręcznej. Cieszymy się, że dzięki współpracy z PGNiG Superligą będziemy mogli promować wysokiej jakości obuwie marki hummel, akażdy gracz będzie mieć dostęp do specjalnej oferty cenowejhummela.

W butach AerochargeEngineered STZ wykorzystano technologię TwinHeel Control, która zapewnia stabilizację stopy, doskonałą przyczepność i dynamiczne odbicie. Buty mają elastyczną, oddychającą, dzianinową cholewkę, zapewniającą optymalną ochronę stopy. Charakteryzują się wyjątkowo lekką podeszwą Aerocharge gwarantującą energiczny start w każdej sytuacji. AerochargeEngineered STZ jest stworzony dla dynamicznych graczy, nie bojących się twardej walki, z pasją walczących o każdy centymetr boiska.

Obuwie rozgrywek promować będą ambasadorzy marki hummel, którymi sąnajlepsi polscy szczypiorniści – Arkadiusz Moryto i Michał Daszek. Planowane jest równieżprowadzenie wspólnych akcji marketingowych i charytatywnych skierowanychdodzieci  z Płocka i Kielc.

Motto hummela brzmi „Zmieniamy świat przez sport” i wielu polskich czołowych zawodników się z nim identyfikuje. Święta Wojna Płocka z Kielcami? Może na boisku, ale poza nim staramy się łamać stereotypy– mówi Michał Daszek, zawodnik Wisły Płock.

Handball łączy, a nie dzieli – dodaje Arkadiusz Moryto, jeden z liderów PGE Vive Kielce. Jeżeli wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla dzieci, to razem z Michałem wchodzimy w to bez wahania.

Już wkrótce hummel przedstawi więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnych obuwia AerochargeEngineered STZ.