Młodzicy pokonują Juvenię Rzeszów!

0
184

W ubiegły poniedziałek młodzicy w ramach Podkarpackiej Ligi podejmowali na własnym parkiecie Juvenię Rzeszów. Podopieczni Tomasza Sondeja zwyciężyli 29:27.

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane, i tylko przez moment gospodarze prowadzili różnicą trzech bramek, a ta zaczęła topnieć tuż przed końcem pierwszej połowy, która ostatecznie zakończyła się remisem 11:11.

Wynik w drugiej odsłonie otworzyła Stal, lecz rówieśnicy z Rzeszowa nie pozostawali dłużni, i również odpowiadali trafieniami. W 42. minucie młodzi mielczanie wyszli na prowadzenie 24:18, lecz goście nie zamierzali spuszczać głów i o korzystny wynik walczyli do samego końca, ostatecznie nieznacznie ulegając 27:29.

SPR Stal Mielec – Juvenia Rzeszów 29:27 (11:11)
SPR Stal: Strzelczyk, Nowak, Krzysztofik 2, Kukla, Nycek, Sondej 3, Gumienny, Straż 5, Król 4, Maziarski, Bochniak, Jeżowski, Chojecki 5, Czajkowski 5, Czarnecki 5, Kubik.