Nasi młodzi zawodnicy oraz zawodniczki dopingowały reprezentację!

0
177

Szkolenie dzieci i młodzieży w naszym klubie, to nie tylko treningi, ale i zabawa oraz liczne atrakcje, takie jak wyjazdy na mecze reprezentacji. W środę byliśmy na jednym z nich, a w „Arenie Gliwice” reprezentacja Polski podejmowała naszpikowaną gwiazdami reprezentację Niemiec.

Spotkanie to było rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, i jest to już trzeci raz, kiedy dzieci i młodzież trenujące w naszym klubie miały okazję zobaczyć swoich idoli na żywo. Poprzednim razem mecze z wysokości trybun oglądaliśmy w katowickim Spodku oraz w hali w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie „Biało-Czerwoni” podejmowali kolejno reprezentację Czech i Kosowa.

Niestety środowa potyczka zakończyła się przegraną naszej kadry, aczkolwiek sądząc po uśmiechach dzieciaków można być niemal pewnym, że nie wynik był tutaj najważniejszy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich chłopców oraz dziewczęta do rozpoczęcia przygody z piłką ręczną oraz dołączenia do naszego „Biało-Niebieskiego” zespołu!
Treningi są bezpłatne.