Tomasz Sondej trenerem drugiego zespołu

0
191

Michał Przybylski zastąpił Tomasza Sondeja na stanowisku pierwszego szkoleniowca SPR Stal Mielec, lecz trener Sondej nadal będzie jednym z trenerów naszego klubu.

Tomasz Sondej od lat z powodzeniem prowadzi grupy młodzieżowe mieleckiej Stali, a teraz obejmie również posadę trenera drugiego zespołu, który występuje w drugiej lidze. Na tym stanowisku zastąpi Marcina Basiaka, który został asystentem Michała Przybylskiego.

Szkolenie młodzieży w naszym klubie od lat było sprawą priorytetową dzięki czemu możemy się pochwalić siedmioma wychowankami w pierwszym zespole, którzy w większości wyszli „spod skrzydeł” właśnie trenera Sondeja i jesteśmy niemal pewni, że to nie koniec!

Trenerowi dziękujemy za lata spędzone przy pierwszym zespole i życzymy powodzenia w nowej-starej roli!