W piątek towarzysko z Padwą Zamość

0
124

Już dziś o godzinie 18:00 podopieczni Tomasza Sondeja zagrają drugi sparing przed wznowieniem rozgrywek PGNiG Superligi, gdyż do Mielca przyjedzie 1-ligowa Padwa Zamość z Jakubem Kłodą w składzie.

„Biało-Niebiescy” Nowy Rok rozpoczęli meczem towarzyskim z reprezentacją Angoli, która okazała się lepsza, wygrywając 31:24. W spotkaniu tym mielczanie zagrali bez sześciu zawodników, którzy nie mogli wystąpić z różnych powodów. Nieco lepiej Stal kadrowo wyglądała w ubiegłą sobotę, kiedy to w ramach Pucharu Polski podejmowała na własnym parkiecie Zagłębie Lubin. Po bardzo zaciętym meczu w 1/8 Pucharu Polski zameldowali się jednak „Miedziowi”.

Jutrzejsze spotkanie będzie więc dla „Czeczeńców” trzecim w tym roku i zarazem nie ostatnim w okresie przygotowawczym przed rundą rewanżową, gdyż w środę Stal uda się do Tarnowa na sparing z tamtejszym SPR-em.

W jutrzejszym spotkaniu nie wystąpi jeszcze Bartosz Kowalczyk, który po zgrupowaniu reprezentacji dostał od trenera Tomasza Sondeja kilka dni wolnego. Do zdrowia wraca również Tomasz Mochocki, który po złamaniu ręki powinien być gotowy na mecz z Orlen Wisłą Płock, który 30. stycznia zainauguruje rundę wiosenną w PGNiG Superlidze.

Serdecznie zapraszamy, wstęp jest bezpłatny.

SPR Stal Mielec – MKS Padwa Zamość, 18.10.2019, godz. 18:00, hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec.