SPR Stal II Mielec blisko zwycięstwa nad Buskowianką

0
99

Podopieczni Marcina Basiaka w tym sezonie II ligi jeszcze nie wygrali, co nie jest zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że drugi zespół Stali jest najmłodszy w lidze i składa się głównie z juniorów. Z każdym kolejnym meczem „Biało-Niebiescy” są jednak coraz bliżej zwycięstwa i nie inaczej było tym razem, lecz na pierwszy triumf trzeba będzie jeszcze poczekać.

Początek meczu był bardzo wyrównany i żadna ze stron nie potrafiła wypracować sobie wyraźnej przewagi i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gości 12:11.

Druga odsłona początkowo również była bardzo wyrównana, lecz z upływem kolejnych minut to zawodnicy Buskowianki przejmowali inicjatywę i ostatecznie doświadczenie ponownie wzięło górę nad młodością. Buskowianka zwyciężyła w Mielcu 26:20.

SPR Stal II Mielec – SPR Stal Mielec 26:20 (11:12)

SPR Stal: Sarama, Witkowski, Dzierga, Rusin 6, Osmola, Wilk, Nadzieja, Chudzik, Batko, Kilian, Jacek 1, Ziomek, Mrozik 1, Kozioł 3, Styczeń9.