Juniorzy wysoko pokonują Orła Przeworsk!

0
143

W ubiegły wtorek nasi juniorzy podejmowali we własnej hali Orła Przeworsk w ramach Podkarpackiej Ligi Juniora. Podopieczni Marcina Basiaka nie dali szans swoim rówieśnikom i pewnie zwyciężyli 40:22.

Początek spotkania nie zwiastował jednak tak wysokiego zwycięstwa „Biało-Niebieskich”, gdyż goście z Przeworska postawili trudne warunki, a błędy własne popełniane przez młodych mielczan z pewnością sytuacji nie ułatwiały. Tym samym przez pierwsze 30. minut żadna ze stron nie uzyskała wyraźnej przewagi, choć ostatecznie zespoły schodziły do szatni przy prowadzeniu Stali 16:12.

Druga odsłona to już jednak dominacja podopiecznych Marcina Basiaka, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Ostatecznie młodzi mielczanie osiągnęli granicę 40 bramek, tracąc ich tym samym 22, i pomimo wysokiego zwycięstwa trener Marcin Basiak po zakończeniu spotkania miał do swoich podopiecznych wiele uwag.

SPR Stal Mielec – Orzeł Przeworsk 40:22 (16:12)
SPR Stal: Tara, Polak – Dzierga 2, Wilk K. 4, Nadzieja 1, Klaus 2, Batko 5, Wilk H., Jacek 2, Ziomek 7, Mrozik 2, Kozioł 5, Styczeń 10