Bieg charytatywny dla OREW Mielec (galeria)

0
187

28 listopada gościliśmy w Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym w Mielcu, a nasza wizyta spowodowana była tym co miało wydarzyć się 4. grudnia kiedy to w siłowni Extreme Mielec wzięliśmy udział w 25. godzinnym biegu z okazji 25. urodzin OREW Mielec. Celem było „wybieganie” środków na specjalistyczną huśtawkę dla wychowanków ośrodka, której koszt to około 25 tysięcy złotych.

Bieg rozpoczął się 4. grudnia we wtorek o godzinie 8:00, a zakończył dzień później o godzinie 9:00. Nasi zawodnicy na miejscu pojawili się pierwszego dnia o 10:00 i przez półtorej godziny zmieniali się na bieżniach, które nie zatrzymywały się nawet na minutę. Urozmaiceniem były z pewnością stroje jakie zostały przygotowane przez organizatorów. Problemem był ich mały rozmiar, ale ostatecznie każdego uczestnika udało się ubrać, bo przecież czego nie robi się dla niepełnosprawnych dzieci?

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mięliśmy okazję pomóc wychowankom z ośrodka OREW Mielec i jesteśmy pewni, że nie był to ostatni raz!

Galeria:

http://www.sprstal.mielec.pl/2018/12/05/04-12-2018-bieg-charytatywny-dla-orew-mielec/