Juniorzy Młodsi nie dali szans rówieśnikom z Rzeszowa!

0
314

W dniu wczorajszym Juniorzy Młodsi mierzyli się z zespołem SPR Handball Rzeszów w ramach Podkarpackiej Ligi Piłki Ręcznej.
Podopieczni Tomasza Sondeja nie dali szans gościom znad Wisłoka i pewnie zwyciężyli 35:17.

Mecz od samego początku układał się po myśli młodych mielczan, którzy bardzo szybko objęli kilku bramkowe prowadzenie. Było to głównie efektem dobrej gry w obronie oraz wielu strat gości, z których Stal wyprowadzała szybkie kontry. Po pierwszej połowie podopieczni Tomasza Sondeja prowadzili 19:6.

Drugie 30. minut również przebiegło pod dyktando gospodarzy, którzy powiększali swoją przewagę. Szansę gry dostali rzecz jasna wszyscy młodzi zawodnicy, którzy na parkiecie pokazali się z dobrej strony, lecz jak mówi trener Tomasz Sondej: przed nami jeszcze dużo pracy.

SPR Stal Mielec – SPR Handball Rzeszów 35:19 (19:6)

SPR Stal: Burczy, Dzierga 6, Haptaś, Mokrzycki 2, Nadzieja 1, Klaus 4, Draguła 1, Lisak 2, Bik, Tara, Sobczyk 2, Walczak 1, Paleń 5, Wilk 10.