Bartosz Kowalczyk ponownie w „Siódemce Kolejki”!

0
121

Po meczu z Azotami Puławy i wybraniu Bartosza Kowalczyka do „Najlepszej Siódemki” kolejki, życzyliśmy Bartkowi kompletu punktów w Kaliszu i tego samego wyróżnienia. To drugie udało się spełnić, a do tego pierwszego zabrakło naprawdę niewiele.

Redakcja SportoweFakty.pl tak uzasadniła swój wybór: „Druga nominacja z rzędu, zwłaszcza wśród środkowych, to rzadkość. Kowalczykowi dobrze zrobiło wypożyczenie z Puław, w Mielcu jego kariera nabiera właściwego rozpędu. W Kaliszu znowu świetnie prowadził grę Stali, która prawie wyrwała punkt MKS-owi (29:28). Pewnie sam nie jest do końca zadowolony ze swojego występu (7 goli), nie tylko z powodu porażki. W ostatniej akcji popełnił błąd techniczny i Stal straciła szansę na zdobycz, jednak jego koledzy nie mieli do niego pretensji, bez jego udziału w ogóle nie doszłoby do zaciętej końcówki.”

Nie pozostaje nam nic innego jak złożyć „Kowalowi” kolejne gratulacje i w sobotę życzyć trzeciego z rzędu wyróżnienia. Tym razem rzecz jasna z punktami na koncie!

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/779166/nominacje-na-oslode-siodemka-4-kolejki-pgnig-superligi