Młodzicy młodsi kończą ligę na 3. miejscu!

0
191

W ubiegłą sobotę w Rzeszowie finiszowała Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego, gdzie stawili się również podopieczni  trenera Tomasza Sondeja.

Młodzi mielczanie swój pierwszy mecz rozegrali z zespołem SPR Polskie Piekarnie Jasło. Niestety od samego początku stroną dominującą była drużyna z Jasła, która pierwszą połowę zakończyła prowadzeniem 9:5, zaś w drugiej prowadziła już nawet 16:5. Z takim rezultatem nie mogli pogodzić się „Biało-Niebiescy”, którzy rzucili się do odrabiania strat. Niestety czasu na całkowite ich zniwelowanie zabrakło, lecz ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:17.

W drugim spotkaniu tego dnia nasi młodzicy młodsi podejmowali SPR SP 14 Przemyśl od samego początku będąc zespołem dominującym. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Stali 8:5. W drugiej odsłonie obraz gry nie zmienił się, a bardzo duża w tym zasługa syna trenera Sondeja – Oskara, który jako środkowy rozgrywający w dwóch meczach rzucił 16. bramek. Ostatecznie młodzi mielczanie zwyciężyli 18:11 i zapewnili sobie 3. miejsce w lidze.

SPR Stal Mielec – SPR Polskie Piekarnie Jasło 11:17 (5:9)
SPR Stal Mielec – SPR SP 14 Przemyśl 18:11 (8:5)