Handball Stal Mielec

Tomasz Wiśniewski, Wiktor Kawka i Piotr Rybski z powołaniami do reprezentacji!

Niezmiernie miło nam poinformować, że ostatnie występy Tomasza Wiśniewskiego i Wiktora Kawki nie uszły uwadze selekcjonera Reprezentacji Polski B – Patryka Rombla, który postanowił powołać „Wiśnię” oraz „Kawę” na towarzyski turniej na Węgrzech.

Bramkarze: Krzysztof Szczecina (MMTS Kwidzyn), Tomasz Wiśniewski (SPR Stal Mielec), Marcin Schodowski (Piotrkowianin)

Skrzydłowi: Karol Siwak (Gwardia Opole), Wojciech Prymlewicz (Wybrzeże Gdańsk), Jan Czuwara (Zagłębie Lubin), Mateusz Góralski (Piotrkowianin)

Rozgrywający: Arkadiusz Ossowski (MMTS Kwidzyn), Adrian Kondratiuk (Wybrzeże Gdańsk), Mateusz Wróbel (Wybrzeże Gdańsk), Przemysław Mrozowicz (Zagłębie Lubin), Łukasz Gogola (NMC Górnik Zabrze), Maciej Majdziński (Bergischer HC), Jakub Moryń (Meble Wójcik Elbląg), Wiktor Kawka (SPR Stal Mielec) 

Obrotowi: Łukasz Rogulski (Wybrzeże Gdańsk), Tomasz Pietruszko (Zagłębie Lubin), Dawid Dawydzik (Zagłębie Lubin)

Rezerwowi: Maciej Pilitowski (MMTS Kwidzyn), Rafał Biegaj (Chrobry Głogów), Wiktor Kubała (Chrobry Głogów), Kacper Pawłowski (Chrobry Głogów), Kelian Janikowski (MMTS Kwidzyn), Bartosz Kowalczyk (Azoty Puławy), Mikołaj Kupiec (Meble Wójcik Elbląg), Bartosz Nastaj (Piotrkowianin), Szymon Sićko (Huettenberg), Denis Szczęsny (TUSEM Essen)

 

Bardzo dobre informacje płyną do nas również z kadry młodzieżowej, w której ponownie znalazł się nasz wychowanek – Piotr Rybski przebywający obecnie w SMS-ie Gdańsk. Podopieczni Bogdana Kowalczyka podczas turnieju w Szczyrku zmierzą się z reprezentacjami Rumuni, Belgi oraz Czech.

Bramkarze: Marek Bartosik (Sandra Spa Pogoń Szczecin), Emil Wiejak (Azoty Puławy), Mateusz Foterek (Ostrovia Ostrów Wlkp.)

Rozgrywający: Piotr Rybski (SPR Stal Mielec), Maciej Zarzycki (Gwardia Opole), Kamil Adamczyk (Wybrzeże Gdańsk), Krzysztof Gądek (Wybrzeże Gdańsk), Ariel Pietrasik (HC Berchem), Damian Przytuła (MMTS Kwidzyn), Patryk Gregułowski (Siódemka Miedź Legnica

Skrzydłowi: Michał Milewski (Gwardia Opole), Krzysztof Komarzewski (Wybrzeże Gdańsk), Patryk Mauer (Gwardia Opole), Dawid Krysiak (Sandra Spa Pogoń Szczecin), Alan Guziewicz (MMTS Kwidzyn), Piotr Jarosiewicz (Azoty Puławy)

Obrotowi: Jakub Bulski (KSZO Ostrowiec Św.), Jakub Orpik (Chrobry Głogów), Jan Klimków (Gwardia Opole)

Rezerwowi: Adrian Chełmiński (Stal Gorzów), Patryk Gluch (NMC Górnik Zabrze), Ryszard Landzwojczak (MMTS Kwidzyn), Aleksander Olkowski (Orlen Wisła Płock), Artur Urbański (Piotrkowianin)

Gratulacje Panowie i powodzenia!

Więcej od Handball STAL