Juniorzy Młodsi Mistrzami Podkarpacia!

0
216

Podopieczni Łukasza Rybaka w ostatnich dniach odnieśli dwa zwycięstwa w Podkarpackiej Lidze Juniora Młodszego. Młodzi mielczanie najpierw pokonali SPR Orzeł Przeworsk 28:27, a następnie triumfowali nad zespołem SRS Czuwaj Przemyśl 33:27, dzięki czemu już przed końcem rozgrywek zapewnili sobie Mistrzostwo Podkarpacia!

W starciu z rówieśnikami z Przemyśla „Biało-Niebiescy” od 10. minuty zaczęli zaznaczać swoją przewagę coraz wyraźniej, lecz pod koniec pierwszej połowy SRS zdołał nieco zniwelować straty, na co szybko odpowiedziała Stal, która do przerwy prowadziła 13:10.

Drugie 30. minut nie przysporzyło już tyle emocji, gdyż podopieczni trenera Rybaka pewnie dążyli do zwycięstwa, a ich przewaga sięgnęła nawet ośmiu trafień. Najskuteczniejszy w zespole gospodarzy był Daniel Batko – zdobywca 8. bramek, a po 6. dorzucili jeszcze Dawid Jacek, Artur Ziomek i Kamil Mrozik dzięki czemu młodzi szczypiorniści naszego klubu przypieczętowali w pełni zasłużone Mistrzostwo Podkarpacia!

SPR Stal Mielec – SPR Orzeł Przeworsk 28:27

SPR Stal Mielec – SRS Czuwaj Przemyśl 33:27 (13:10)
SPR Stal: Reguła, Skaza, Dzierga 2, Batko 2, Klaus 8, Polak, Jacek 6, Ziomek 6, Mrozik 6, Kusibab 3.