PZL Mielec wspiera mieleckie kluby sportowe w przygotowaniach do wiosennych meczów!

0
201

Polskie Zakłady Lotnicze od lat wspierają mieleckie drużyny i kluby sportowe w osiąganiu najwyższych wyników i propagowaniu aktywności fizycznej wśród mieszkańców Mielca. W grudniu minionego roku Zarząd firmy, doceniając starania i wyniki piłkarzy nożnych klubu Stal Mielec oraz szczypiornistów SPR Stal Mielec, podjął decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego, które oba kluby przeznaczyły głównie na przygotowania do dalszych meczów bieżącego sezonu.

Udzielone wsparcie zostało przeznaczone między innymi na zakup sprzętu, strojów sportowych, wyposażenia niezbędnego do przygotowań do kolejnych rozgrywek oraz zajęcia z młodzieżą. W ramach przekazanych środków klub piłki nożnej FKS Stal Mielec zorganizuje również obozy treningowe.

W mijającym roku PZL Mielec po raz pierwszy objął także sponsoringiem Lekkoatletyczny Klub Sportowy LKS Stal Mielec, wspierając organizację Halowych Lekkoatletycznych Zawodów Mikołajkowych.

Czujemy się obywatelem miasta i chcemy pomagać lokalnym drużynom sportowym w osiąganiu jeszcze lepszych wyników – powiedział Janusz Zakręcki. Wierzę również, że razem z mieszkańcami Mielca będziemy nie raz świętować sukcesy naszych lokalnych sportowców.

Jednocześnie Zarząd PZL Mielec przekazał drużynom życzenia sukcesów w sportowej rywalizacji i osiągania, jak najlepszych wyników w nadchodzącej rundzie.