W mikołajki z Chrobrym Głogów!

0
147

Już w najbliższą środę mieleccy szczypiorniści we własnej hali podejmą Chrobrego Głogów, z którym w zeszłym sezonie wygrywali dwukrotnie. Mecz jako, że rozgrywany 6. grudnia będzie miał charakter „mikołajkowego”, a partnerem spotkania został PZL Mielec, który ufundował kilkadziesiąt nagród dla kibiców.

Chrobry w tym sezonie nie zawodzi. Damian Krzysztofik i spółka w grupie granatowej zajmują 5. miejsce, co daje im ósmą lokatę w tabeli zbiorczej. Podopieczni Jarosława Cieślikowskiego w obecnym sezonie pokonali już Wybrzeże Gdańsk (31:26), Spójnię Gdynia (38:25), Pogoń Szczecin (30:28), KPR Legionowo (31:22), Zagłębie Lubin (30:29) oraz MKS Kalisz (27:26). Wyniki te bardzo dobrze obrazują jak solidnym zespołem są głogowianie.

Mimo tego Stal w poprzednim sezonie dwukrotnie w meczach z Chrobrym była górą. Podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja zapewne nie mają nic przeciwko, aby historia się powtórzyła, tym bardziej, że w grupie pomarańczowej rywalizacja jest niezwykle wyrównana i każde zdobyte punkty mogą mieć kolosalne znaczenie na finiszu rozgrywek.
W środę mielczanie będą musieli sobie jednak radzić bez Adriana Wojkowskiego, którego uraz kolana okazał się nieco bardziej poważny niż wcześniej zakładano, w związku z czym czekać go będzie przerwa wynosząca od 4. do 6. tygodni.

Bardzo miło nam poinformować, że partnerem spotkania został PZL Mielec, który ufundował kilkadziesiąt nagród dla kibiców. Każdy z fanów przy zakupie biletu będzie miał możliwość wylosowania jednej z nich.
Do akcji przyłączyła się również firma Cobi, która zadba o to, aby każdy młodszy kibic został obdarowany upominkiem.

SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów, 06.12.2017, godz. 18:00, Hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec.