Wąs historyczny – wyzwanie przyjęte!

0
141

Witajcie serdecznie 🙂 W tym tygodniu wybraliście nam wyzwanie, gdzie musieliśmy przedstawić „Wąs historyczny”. Oczywiście nie jest to zaskoczenie biorąc pod uwagę, że obchodzić właśnie będziemy święto odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Muszę przyznać, że bardzo ucieszyłem się na Wasz wybór, ponieważ mam szczęście grać w mieście posiadającym bardzo bogatą historię, która wpisała się w dzieje naszego kraju przez wiele lat walki polskiego narodu o Niepodległość.

II Wojny Światowej nie przetrwał żaden egzemplarz bombowca PZL 37 „ŁOŚ” , lecz w w 2012 roku w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu powstała jedyna na świecie replika, odwzorowana z najdrobniejszymi szczegółami w skali 1:1.

Okazało się, że będę wielkim szczęściarzem mogącym zasiąść za sterami tej robiącej niesamowite wrażenie maszyny. Bardzo dziękuję Polskim Zakładom Lotniczym w Mielcu za przyłączenie się do akcji „Movember” oraz udostępnienia nam samolotu na potrzeby sesji zdjęciowej.
Było to dla mnie niesamowite przeżycie, które zapamiętam do końca życia!

Zachęcam Was bardzo mocno do włączenia się w akcję, gdyż każda złotówka przez nas zebrana może pomóc wielu mężczyznom, którzy zachorowali na nowotwór jąder.
Wpłatę możecie dokonywać poprzez mój profil na portalu WayMore, gdzie naszym celem jest zebranie 1 000zł:
https://waymore.pl/pl/wyzwanie/w/siara-zapuszcza-wasa/

Z góry bardzo dziękuję 🙂