Z Legionowem na inaugurację sezonu w Mielcu!

0
191

Emocje związane z PGNiG Superligą po wakacyjnej przerwie powróciły na stałe, a po dobrym spotkaniu w Puławach Stal czeka kolejne starcie. Tym razem naszym rywalem będzie KPR Legionowo, które nie tak dawno gościło w Mielcu na Memoriale im. Antoniego Weryńskiego.

Ekipa z z Mazowsza przed sezonem przeszła spore zawirowania kadrowe, i tak oto z zespołu odeszli min. Tomasz Kasprzak, Wojciech Gumiński, król strzelców rozgrywek – Witalij Titov, czy też Tomasz Mochocki, który zasilił „Biało-Niebieskie” szeregi.

Podczas Memoriału mielczanie pewnie pokonali swojego najbliższego rywala 38:25, lecz nie oznacza to, że w sobotę będzie podobnie, tym bardziej, że KPR w 1. kolejce PGNiG Superligi mocno postawił się Zagłębiu Lubin przegrywając nieznacznie 21:23.

Podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja toczyli zaś zacięty bój z faworyzowanymi Azotami Puławy, w związku z czym możemy być pewni, że na parkiecie będziemy świadkami zaciętej walki po obu stronach!

Już dziś na to spotkanie serdecznie wszystkich zapraszamy. Będzie ono pierwszym meczem w Mielcu w nowym sezonie PGNiG Superligi!

SPR Stal Mielec – KPR Legionowo 09.09.2017, godz. 18:00, hala przy ulicy Grunwaldzkiej 7.