Tomasz Mochocki wraca do Stali!

0
193

Niezmiernie miło nam poinformować, iż z dniem dzisiejszym świetnie znany mieleckim kibicom – Tomasz Mochocki związał się z naszym klubem, tym samym wracając do Mielca po kilku latach przerwy!

Tomek ma 32 lata, waży 100kg i mierzy 194 cm wzrostu. W naszym klubie poprzednio występował od 2006r. roku, i odszedł w 2009r., kiedy to zespół dowodzony przez Ryszarda Skutnika spadał z Superligi, aby po jednym sezonie wrócić w wielkim stylu. Co było dalej wszyscy doskonale pamiętamy…

Po opuszczeniu „Biało-Niebieskich” szeregów nasz „nowy-stary” zawodnik bramki zdobywał dla Chrobrego Głogów, a ostatnio dla KPR-u Legionowo. Największym atutem Tomka bez wątpienia jest jego wszechstronność, pozwalająca występować mu na każdej pozycji w rozegraniu.

Witamy ponownie w Mielcu!